scoryk zastСтудентська молодь та професорсько-викладацький склад Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова сумує, прощаючись з ВЕЛЕТНЕМ України - Мирославом Скориком...

В ці дні 4 роки тому... Кафедральний собор в Брюсселі (Cathédrale Saints-Michel-et-Gudule de Bruxelles.)
Камерний оркестр НПУ ім. М. П. Драгоманова. Проект «Україна в контексті Європейського простору: Овіта-Мистецтво». Презентація «Педагогічної конституція Європи» автор Віктор Андрущенко.

А сьогодні ми прощаємося з великим Маестро, геніальним українським композитором - Мирославом Скориком, який відійшов у вічність, залишивши нам ритми свого серця, силу духу, струни ніжної душі - і все це в музиці, яка належить Всесвіту. Слухайте про вічне в музиці вічності ГЕНІЯ — МИРОСЛАВА СКОРИКА.

Ректор університету Віктор Андрущенко,

колектив НПУ імені М.П. Драгоманова