01 жовтня 2023 року відбувся захід, присвячений Дню захисників і захисниць України, а також Дню вчителя України.
Під Твоєю покровою, Богородице зараз знаходиться вся Україна. Саме в цей час ми відзначаємо День захисників і захисниць України, а також День вчителя України. Вшановуючи ці знаменні дати, Український державний університет імені Михайла Драгоманова зібрався у Патріаршому Соборі Воскресіння Христового Української Греко-Католицької Церкви.
Мистецький проект відбувся за підтримки ректора УДУ імені Михайла Драгоманова - Віктора Андрущенка та асоціаціі «Афганці Чорнобиля», голова - Олександр Рябека. Автор проекту - декан факультету мистецтв Василь Федоришин.
Учасниками події були: творчі колективи, професори та студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського.
На концерті були присутні військові, яких підтримує УДУ імені Михайла Драгоманова.
Від початку війни, наші студенти, викладачі та професори, допомагають армії, дають благодійні концерти, співпрацюють з військовими наближаючи перемогу над ворогом-агресором.
Відбулася пряма трансляція цієї події, за посиланням в YouTube на каналі «Живе Телебачення»

Ми були раді бачити і відчувати кожного!

Посилання ня відео з концерту:
https://www.youtube.com/watch?v=B_Sb2Dvwu1c&t=546s

Посилання на Google drive, де Ви зможете завантажити відео концерту:
https://drive.google.com/file/d/1XeGBH_K9gbOwTHM0J9EZEJ5brrBQpI5l/view?usp=drive_link

З повагою
Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського

12 вересня 2023 року о 13:00 було проведено спортивно-масовий захід для студентів УДУ імені Михайла Драгоманова "Міжнародний день студентського спорту" в рамках Олімпійського тижня спорту.

Цей захід складався з п'яти конкурсів, а саме: "Голкове вушко", "Важка ноша", "Вишиванка", "Обручевий марафон", "Повітряний змій".

Змагання проходило між студентами факультетів та інститутів УДУ імені Михайла Драгоманова. Студенти факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського не залишились осторонь і також взяли участь у спортивному заході. Представниками від студенства нашого факультету стали: Торко Іван (скрипка), Паламар Дмитро (скрипка), Варшавська Ірина (фортепіано), Турський Богдан (бандура), Кузик Юліана (фортепіано), Манько Олександр (гітара). Дмитро та Іван є артистами малого симфонічного оркестру факультету мистецтв, а у вільний від репетицій час займаються спортом. Завдяки правильній комбінації спорту та вмінню грати на музичних інструментах, студенти показали чудовий результат і зайняли ІІІ місце на змаганнях. Їх було нагороджено грамотами, медалями та подарунками.   

Тренером спортивної команди факультету мистецтв є заступник декана по навчальній роботі - Голубицька Надія Олександрівна. Це не дивно, тому що у студентські роки Надія Олександрівна була лідером як в музиці так і в спорті. 

Спортивних переможців привітав декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського, професор - Василь Ілліч Федоришин. Саме Василь Ілліч вчить нас поєднувати спорт та музику. За його ініціативи, студенти факультету відвідують спорткомплекс УДУ імені Михайла Драгоманова, де можуть вільно займатися різними видами спорту. Як підтвердження цьому, Ви може подивитись фотографії та відео з посилання, де студенти нашого оркестру грають у волейбол:https://www.youtube.com/watch?v=NSsodmQ-TDM viber 2023 09 12 15 02 08 426 viber 2023 09 12 15 02 08 426photo 2023 09 13 10 20 27

Вітання, шановний абітурієнте! 

Приймальна комісія факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського Українського державного університету імені Михайла Драгоманова продовжує свою працю і чекає на Вас!

Щоб навчатись у нашому ВНЗ, Ви повинні створити кабінет на сайті edbo.gov.ua та зареєструватись на творчий конкурс (для бакалаврів) і на фаховий іспит (для магістрів). Наша команда швидко опрацює Ваші заявки і Ви отримаєте відповідь з датою, часом, місцем проведення іспитів.

Ми готові Вам допомогати, щоб ще на початковому етапі, Ви розуміли про загальну обстановку факультету мистецтв та Університету Драгоманова в загальному.

Прикріплені фото є підтвердженням співпраці секретарів приймальної комісії та декану факультету мистецтв - Федоришина Василя Ілліча!

 

Ми раді бачити Вас у приймальній комісії з документами на вступ, а це за адресою м. Київ, вул. Пирогова 9

 

З найкращими побажаннями

Технічні секретарі та працівники факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського

 photo 2023 07 11 16 35 55photo 2023 07 11 16 35 55photo 2023 07 11 16 35 55

Визначаєтесь з вибором майбутньої професії?

Бажаєте дізнатися детальніше про навчання?

Тоді ми чекаємо саме на Вас на факультеті мистецтв імені Анатолія Авдієвського Українського державного університету імені Михайла Драгоманова 21 квітня 2023р.  

 

Ви матимете можливість:

1. Зустрітися з адміністрацією факультету

2. Дізнатися про факультет та освітньо-професійні програми

3. Особисто поспілкуватися з професорами, викладачами

4. Дізнаєтесь у них про особливості навчального процесу

5. Отримаєте відповіді на всі запитання та індивідуальну консультацію

Зустріч відбудеться у змішаній формі:

https://us05web.zoom.us/j/9560019048?pwd=RUJlcnpNNEs0ek1Pa042YWREWTZ0dz09 (посилання для онлайн зустрічі)

Чекаємо усіх з 10:00 до 17:00 за адресою : м. Київ, вул. Олександра Кониського 11.

 

balletclass photo 2023

Вивчення класичного танцю та модерну. Приймаємо заявки учнів 1-4 класів для професійного опанування предметів.
А також запрошуємо дорослих з базовою підготовкою до занять балетом та сучасною хореографією. Заявки за посиланням: Ballet Class Kyiv
Педагог-хореограф Валентина Побєдіна (099) 031-74-59

                                                           Порядок виступів абітурієнтів 16.09.2022