Гаврильчик Луїза Миколаївнастарший викладач, клас фортепіано. 

Після закінчення Чернівецького музичного училища за спеціальністю "фортепіано" (клас Леоніда Михайловича Румянцева) вступила до Київської держаної консерваторії (клас Віталія Васильовича Сєчкіна), яку закінчила у 1975.

Усе своє професійне життя я викладала гру на фортепіано. Після завершення консерваторії в Києві я працювала у Чернівецькому музичному училищі на посадах викладача та концертмейстера. Згодом я перейшла на роботу на кафедру музики Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича, де окрім педагогічної діяльності, я також почала займатися науковою роботою, досліджуючи піаністичну історію краю та різні світоглядні підходи до поняття звуку й музики.  Із 2004 р. працюю на кафедрі фортепіанного виконавства та художньої культури інституту мистецтв НПУ. 

Як педагог у роботі зі студентами головний акцент я ставлю на розкритті й розвитку індивідуального ставлення до виконуваної музики та ширшого, філософського розуміння твору. На моє глибоке переконання, саме це складає основу професіоналізму та любові до своєї справи, які я намагаюся передати своїм учням і студентам. 

Специфіка моєї викладацької діяльності безпосередньо відображена у колі моїх наукових інтересів, головним з яких є філософське осмислення музики й звуку, представлене в творах різних мислителів, виконавців і композиторів. Як стверджував засновник західної філософії музики Артур Шопенгауер, "якби вдалося знайти повне пояснення музики в словах, то це одночасно було б істинним поясненням світу". Окрім цього, я досліджую та знайомлю своїх студентів з творчістю яскравих імен світового піанізму минулого й сучасності. 

Студенти мого класу беруть участь у відкритих концертах і конкурсах. Одна з моїх студенток, Гу Дзяле, стала лауреатом IV Міжнародного фортепіанного конкурсу "Art – Klavier" (2-ге місце, Київ, 2012) та лауреатом конкурсу піаністів Міжнародної фонду розвитку музики Лан-Лана (2-ге місце, Шанхай, 2012), а Олександра Беленко стала дипломантом  V Міжнародного фортепіанного конкурсу "Art – Klavier" (Київ, 2014).