Анісімов 1 тит

   

 

 

 

 

 

     Освіта: Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтва.

     Посада: викладач кафедри теорії музики та естрадного мистецтва.

     Наукові ступені і звання: Заслужений артист України.

    Дисципліни, які викладає: вокал, вокальний практикум, постановка голосу.

     В Університеті працює: з 2023 р.

 

            Анісімов Віктор Леонідович – естрадний співак, режисер, викладач, Заслужений артист України (1988).

Професійну освіту отримав у 1981 році в Київському державному училищі естрадно-циркового мистецтва за спеціальністю «артист-вокаліст естради». Повну вищу освіту здобув у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва у 2021 році (спеціальність – режисер) та в 2022 році (спеціальність – магістр музичного мистецтва, викладач ВНЗ). 

У складі творчого дуету з Л. Анісімовою став лауреатом багатьох пісенних міжнародних конкурсів та фестивалів, серед яких: Ялта-83 (Гран-прі), Республіканський конкурс артистів естради, «Молоді голоси», ХІІ Всесвітній фестиваль молоді та інші. В якості почесного гостя був запрошеним на міжнародні мистецькі заходи в такі країни, як Польща         (м. Зелена Гура), Болгарія та ін. Гастролі творчого дуету відбувалися в Англії, Франції, Ізраїлі, Канаді. Творчий доробок артиста налічує сім CD-альбомів, з яких 5 – видано в Україні та два – в Канаді. Видавництво «Музична Україна» в 1990 році опублікувало книгу «Співають Анісімови». Віктор Анісімов творчо співпрацював з видатними українськими поетами та композиторами: Ю. Рибчинським, М. Сингаївським, О. Злотником, М. Мозговим, А. Демиденко, І. Кириліною та ін.

Наразі продовжує концертну діяльність, поєднуючи її з науково-педагогічною та практичною роботою. В. Анісімовим розроблені навчальні курси «Історія та теорія естрадного мистецтва», «Історія української вокальної естради». Як викладач з естрадного вокалу,             В. Анісімов свій значний вокально-сценічний досвід передає студентам у власній студії на факультеті мистецтв імені Анатолія Авдієвського.

Анісімов 2    Анісімов 3          Анісімов 4