Кафедру хореографії очолює Герой України, народний артист України та Росії, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Державної премії ім. Т.Г.Шевченка, академік, професор Вантух Мирослав Михайлович.

У різні часи до навчально-виховного процесу роботи з майбутніми фахівцями за спеціальністю "хореографія" ОКР бакалавр та ОКР магістр долучилися видатні професори, авторитетні викладачі, науковці і знані в країні методисти Національного педагогічного університету ім.М.П.Драгоманова - Заварзін М.І., Тарасов Ю.М., М'ялківська С.А., Шкоріненко В.О., Гончарук Л.Б., Білошкурський В.С., Піменова Л.О., Вітковський В.В., Козинко Л.Л.

За час існування хореографічного напрямку на факультеті створено обгрунтовану концепцію підготовки спеціалістів з вищою освітою за спеціальністю "Хореографія", розроблено освітньо-кваліфікаційні вимоги до випускників з даної спеціальності, постійно удосконалюються навчальні плани та програми.

Впровадження нової спеціальності під у НПУ ім.М.П.Драгоманова дозволило активізувати та збагатити культурно-мистецьке життя не лише в столичному педагогічному університеті, а й у масштабі всієї країни.