ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (м. Київ / Україна) запрошує учнів, викладачів, концертмейстерів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів взяти участь у ТРИНАДЦЯТОМУ МІЖНАРОДНОМУ ФЕСТИВАЛІ-КОНКУРСІ "ПРОЛІСОК" (2023). Прослуховування по всім номінаціям, секціям, категоріям – у ДВА ТУРИ.

 

У межах фестивалю-конкурсу проводяться:

 • УЧНІВСЬКИЙ КОНКУРС

номінації: фортепіано, струнно-смичкові та оркестрові інструменти, народні інструменти, вокал (академічний, естрадний, народний спів), ансамблі (вокальні та інструментальні),

Запроваджується нова номінація для учнів – КОМПОЗИЦІЯ.

 • КОНКУРС ВИКЛАДАЧІВ-виконавців
 • КОНКУРС КОНЦЕРТМЕЙСТЕРІВ
 • МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «Проблеми музично-естетичного виховання учнів мистецьких закладів освіти»

 Автор ідеї – д.п.н., професор Ольга Пилипівна Щолокова, моб. тел. +38 0662907170

Оргкомітет: Кафедра педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства
Факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського УДУ імені Михайла Драгоманова (вул. Тургенєвська 11, м. Київ, 01054, Україна).
тел. +38 0444862050. Факс +38 0444868995. E-mailfma.kpmfv@npu.edu.ua

 

 

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА

щодо участі

в УЧНІВСЬКОМУ КОНКУРСІ,

у КОНКУРСІ ВИКЛАДАЧІВ-виконавців,

у КОНКУРСІ КОНЦЕРТМЕЙСТЕРІВ

I ТУР (відбірковий) проводитиметься в закладах (школах), від яких виступають конкурсанти. Кожен претендент звертається до своєї Школи з бажанням взяти участь у нашому фестивалі-конкурсі. Після прослуховування конкурсант отримує рішення Фахової комісії (журі) щодо участі в наступному турі. Період проведення I туру: з 10 по 15 березня 2023. Результати прослуховувань передаються у Оргкомітет. Адміністрація школи надає конкурсантові Лист-рекомендацію (у вільній формі) щодо участі конкурсанта в наступному II турі.

 

II ТУР проводитиметься серед конкурсантів, які пройшли відбірковий тур. Для участі необхідно подати online ЗАЯВКУ до 20 березня 2023 (включно) та перевірити успішність реєстрації в Оргкомітеті. Усі поля реєстраційної форми необхідно заповнювати без скорочень, потрібно прикріпити фотокартку конкурсанта, надати інформацію про сплату Благодійного внеску учасника, надіслати фотокопію Листа-рекомендації (у вільній формі) від адміністрації Школи щодо допуску учасника до II туру фестивалю-конкурсу «Пролісок»-2023. Необхідно вказати конкурсну програму та відкрити web-лінки для перегляду відеозаписів конкурсанта на цифровій платформі YOUTUBE. Кожен заклад забезпечує делегованим учасникам доступ до сцени, до музичних інструментів, організовує відеозаписи, сприяє вирішенню технічних питань щодо зв'язку з Оргкомітетом. Прослуховування II туру відбудуться дистанційно, з використанням завчасно підготовлених відеозаписів. Технічні вимоги: відео має бути чітким, зі звуком, монтаж всередині виконання твору заборонений; на початку необхідно назвати П.І.Б. конкурсанта, оголосити програму. Кожен учасник заздалегідь погоджується у разі необхідності, через можливі технологічні складності, ВИКОНАТИ НАЖИВО програму у визначений Оргкомітетом день і час (у т. ч. із застосуванням засобів дистанційної комунікації, типу Google-Meet, ZOOM). Журі фестивалю-конкурсу обирає переможців серед учасників другого туру, нагороджує дипломами, грамотами, призами. Рішення журі остаточне й оскарженню не підлягає. Результати фестивалю-конкурсу публічні. Благодійний внесок (за участь у II турі, з соліста, з ансамблю) складає 400 грн. / для іноземців 20$ / його необхідно зробити на картрахунок Оргкомітету під час подачі реєстраційної заявки на участь в другому турі. Місце проведення: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського Українського державного університету імені Михайла Драгоманова. Прослуховування II туру по всім номінаціям, секціям і віковим категоріям відбудуться з 27.03.2023 по 02.04.2023.

 

 

УЧНІВСЬКИЙ КОНКУРС

 Конкурсні прослуховування по всім номінаціям і секціям відбудуться у ДВА ТУРИ. Конкурс учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (шкіл естетичного виховання) проводиться за наступними номінаціями: фортепіано, струнно-смичкові та оркестрові інструменти, народні інструменти, вокал (академічний, естрадний, народний спів), вокальні та інструментальні ансамблі, композиція. Програмні вимоги: музичні твори за власним вибором (одна програма для обох турів), загальною тривалістю до 10 хвилин. Умови участі дивитися в Загальних правилах. Терміни проведення: I тур  проводитиметься з 10/03 по 15/03/2023 в навчальних закладах (школах), з якими пов'язані конкурсанти; II тур по всім номінаціям, секціям і віковим категоріям з 27/03 по 02/04/2023. Для участі у II турі необхідно подати заявку в Оргкомітет до 20.03.2023.

 

Онлайн ЗАЯВКА подається через Реєстраційні форми.

Деталі - в Оргкомітеті 

Реквізити картрахунку - на першій сторінці форми.

Після повного заповнення Форми і прикріплення електронних файлів слід натиснути "НАДІСЛАТИ", щоб зареєструвати конкурсанта (ансамбль) для участі в II турі

https://forms.gle/roqJdghoaBZmTxe89

 

УЧНІВСЬКИЙ КОНКУРС “ПРОЛІСОК–2023

ЗАКЛАД, від якого виступає конкурсант (назва, місто, адреса, телефон): ___

КОНКУРСАНТ :

 • прізвище,  ім’я,  по-батькові :
 • вік, номінація:

Номінація: (позначити необхідне)

 • фортепіано
 • струнно-смичкові та оркестрові інструменти,
 • народні інструменти
 • вокал (академічний, естрадний, народний спів)
 • вокальні та інструментальні ансамблі
 • композиція

Вікова категорія: (позначити необхідне)

І  - до 9 років

ІІ - 10-12 років

ІІІ - 13-16 років

КОНТАКТИ конкурсанта

телефон: 

e-mail:

Інформація про ВЧИТЕЛЯ (концертмейстера)

Прізвище: 

Ім’я: 

По-батькові:

Посада, звання вчителя:

 

 

КОНКУРСНА ПРОГРАМА

(прізвище та ім’я композитора, назва твору, тональність, опус, номер):

 


 

КОНКУРС ВИКЛАДАЧІВ-виконавців

Конкурсні прослуховування по всім номінаціям і секціям відбудуться у ДВА ТУРИ. До участі запрошуються викладачі початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (ДМШ, шкіл естетичного виховання). Конкурсна програма: конкурсант представляє сольні твори різних жанрів за власним вибором, тривалістю до 20 хвилин. ОБМЕЖЕНЬ ЗА ВІКОМ НЕМАЄ. Умови участі – дивитися Загальні правила. Терміни проведення: I тур  проводитиметься з 10/03 по 15/03/2023 в навчальних закладах (школах), з якими пов'язані конкурсанти; II тур по всім номінаціям, секціям і віковим категоріям з 27/03 по 02/04/2023. Для участі у II турі необхідно подати заявку в Оргкомітет до 20.03.2023.


 

Онлайн ЗАЯВКА подається через Реєстраційні форми.

Деталі - в Оргкомітеті 

Реквізити картрахунку - на першій сторінці форми.

Після повного заповнення Форми і прикріплення електронних файлів слід натиснути "НАДІСЛАТИ", щоб зареєструвати конкурсанта (ансамбль) для участі в II турі

https://forms.gle/rYsoN1igAV4dv21e8

 

КОНКУРС  ВИКЛАДАЧІВ “ПРОЛІСОК“ 2023

ЗАКЛАД, від якого виступає конкурсант (назва, місто, адреса, телефон):

КОНКУРСАНТ прізвище, ім’я, по-батькові: 

Посада, звання:

КОНТАКТИ конкурсанта

телефон: 

e-mail:

КОНКУРСНА ПРОГРАМА

(прізвище та ім’я композитора, назва твору, тональність, опус, номер):

 

 

 

КОНКУРС   КОНЦЕРТМЕЙСТЕРІВ

Конкурсні прослуховування по всім номінаціям і секціям відбудуться у ДВА ТУРИ. До участі запрошуються концертмейстери початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів (ДМШ, шкіл естетичного виховання). Конкурсна програма: конкурсант представляє три твори: 1) твір з ілюстратором-вокалістом; 2) твір з ілюстратором-інструменталістом; 3) сольну музику. Тривалість програми в цілому – до 20 хвилин.
ОБМЕЖЕНЬ ЗА ВІКОМ НЕМАЄ. Умови участі – дивитися Загальні правила. Терміни проведення: I тур  проводитиметься з 10/03 по 15/03/2023 в навчальних закладах (школах), з якими пов'язані конкурсанти; II тур по всім номінаціям, секціям і віковим категоріям з 27/03 по 02/04/2023. Для участі у II турі необхідно подати заявку в Оргкомітет до 20.03.2023.

 

Онлайн ЗАЯВКА подається через Реєстраційні форми.

Деталі - в Оргкомітеті 

Реквізити картрахунку - на першій сторінці форми.

Після повного заповнення Форми і прикріплення електронних файлів слід натиснути "НАДІСЛАТИ", щоб зареєструвати конкурсанта (ансамбль) для участі в II турі

https://forms.gle/rYsoN1igAV4dv21e8  

 

КОНКУРС  КОНЦЕРТМЕЙСТЕРІВ “ПРОЛІСОК“–2023

ЗАКЛАД, від якого виступає конкурсант (назва, місто, адреса, телефон):

КОНКУРСАНТ (прізвище,  ім’я,  по-батькові, категорія)

Посада, звання:

КОНТАКТИ конкурсанта

телефон: 

e-mail:

КОНКУРСНА ПРОГРАМА (прізвище та ім’я композитора, назва твору, тональність, опус, номер)

Вказати П.І.Б. СОЛІСТІВ-ІЛЮСТРАТОРІВ

 

 

 

 

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«ПРОБЛЕМИ МУЗИЧНО-ЕСТЕТИЧНОГО ВИХОВАННЯ УЧНІВ МИСТЕЦЬКИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ»

(Квітень 2023). м. Київ / Україна

Запрошуємо педагогів, методистів, учителів мистецьких дисциплін, досвідчених викладачів практиків і науковців-початківців взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференціїПроблеми музично-естетичного виховання учнів мистецьких закладів освіти’, що відбудеться у період проведення міжнародного фестивалю-конкурсу ПРОЛІСОК | PROLISOK-International-2023.

Передбачено сертифікати учасників. Планується публікація тез доповідей (електронний та друкований збірник матеріалів конференції).

Необхідно надіслати окремо ЗАЯВКУ та ТЕЗИ в Оргкомітет (кафедра педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства), E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 • ЗАЯВКА на участь у конференції (у довільній формі) – до 20.03.2023. Вказати П.І.Б. доповідача (без скорочень), тему доповіді, основне місце роботи, моб.тел., ваш E-mail;
 • ТЕЗИ – текст доповіді для публікації надіслати до 02.04.2023. Обсяг – 3-5 сторінок А4.

У темі листа вказати: ТЕЗИ на конференцію ПРОЛІСОК 2023.

Автор зобов’язується дотримуватися принципів академічної етики та доброчесності – це стандартні вимоги до рукописів: науково-методична цінність, грамотний виклад, відсутність плагіату.

Благодійний внесок доповідача (учасника) конференції – 200 грн.

ВИМОГИ ДО ЕЛЕКТРОННОГО ТЕКСТУ: редактор – Microsoft Office Word версії 2003-2007, файл має бути з розширенням "doc" або "rtf"; шрифт – Times New Roman; кегль – 14; міжрядковий інтервал – 1.5; поля – 2 см по периметру. Кількість символів у рядку – до 65 знаків. Без нумерації сторінок. Стильова розмітка не застосовується. Без переносів. Виноски не використовуються. Абзац автоматичний – 1,25 см (відступи форматувати автоматичними засобами Microsoft Word). Аркуш – А4. Обсяг – від 3 до 5 сторінок.

ЗАГАЛЬНИЙ ВИГЛЯД ТЕЗ:

перший рядок – прізвище, ім’я та по-батькові автора БЕЗ СКОРОЧЕНЬ;

другий рядок – повне найменування організації, де працює автор;

третій рядок – контактний телефон, e-mail;

четвертий рядок – Назва доповіді (виділити жирним, вирівнювання – по центру);

з нового рядка – основний блок з викладом головних позицій доповіді.

СТРУКТУРА ОСНОВНОГО ВИКЛАДУ: вступ (1-2 абзаци) – постановка проблеми, зв'язок з методичними, педагогічними, навчальними, освітніми чи науково-практичними завданнями, формулюється мета; з наступного абзацу – основний текст; останній абзац – висновки. Література (бажано) – подається наприкінці, сортування за абеткою, бібліографічні описи починати з прізвища.

Оргкомітет: Кафедра педагогіки мистецтва та фортепіанного виконавства

факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського
УДУ імені Михайла Драгоманова (вул. Тургенєвська 11, м. Київ, 01054, Україна).

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Голова Оргкомітету – д.п.н., проф. Щолокова Ольга Пилипівна
моб. 0662907170, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Координатор: Забара Максим Володимирович,
моб
. 0505752216, E-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


 

To the 60th anniversary
of the Faculty of Arts

XIII

INTERNATIONAL

FEST-COMPETITION

for pupils, teachers, accompanists of primary musical schools and specializing on musical-aesthetic education

 ‘PROLISOK’

Kyiv / Ukraine

March 27 – April 2, 2023

INFORMATION

For pupil youth, teachers, accompanists of primary schools specialized on musical and aesthetic education. We invite to take part in the XIII international Fest-Competition ‘PROLISOK’ (March 27 – April 2, 2023). Competitive auditions in all categories and sections will be held in TWO ROUNDS.

There are three Festival section-groups:

 • PUPILS' COMPETITION
 • TEACHERS' COMPETITION
 • ACCOMPANISTS' COMPETITION (for concertmasters)

During this festival PROLISOK-International-2023 we also invite you to take part in the

 • INTERNATIONAL SCIENTIFIC-PRACTICAL CONFERENCE
  "The Problems of Musical and Aesthetic Education of the Youth Pupils in the Art Educational Institutions" (Kyiv / Ukraine).

FOUNDERS: Ukrainian State University named by Mykhailo Dragomanov (Ministry of Education and Science of Ukraine), Faculty of Arts named by Anatolii Avdiievskyi : Pedagogy of Art and Piano Performance Department, National All-Ukrainian Music Union, Ukrainian Piano Teachers Association “EPTA”. The Artistic Director of the Fest-Competition is Prof. Dr Sc (Pedagogy) Olga SHCHOLOKOVA

 • PUPILS' COMPETITION is held in the following separately categories: • piano, • strings and orchestra instruments, • folk instruments, • vocals (academic, pop, folk singing), • vocal and instrumental ensembles, • composing. Age categories: I-category - up to 9 years; II-category - 10-12 years; III-category - 13-16 years old. Program requirements: several musical works of your free own choice with a total duration of up to 10 minutes. The Jury of the Competition selects the best performers, who will be awarded of the diplomas. Dates of auditions: March 27 – April 2, 2023.
 • TEACHERS' COMPETITION. The competitor presents solo musical works of various genres of their choice, lasting up to 20 minutes. THERE ARE NO AGE LIMITS. The Jury of the competition selects the best performers, who will be awarded of the diplomas. Dates of auditions: March 27 – April 2, 2023.
 • COMPETITION for the ACCOMPANISTS (concertmasters). The competitor presents a program of three musical works: 1) a musical work with an illustrator-vocalist; 2) a musical work with an illustrator-instrumentalist; 3) a solo-performing musical work. The program lasts up to 20 minutes. THERE ARE NO AGE LIMITS. The Jury of the competition selects the best performers, who will be awarded of the diplomas. Dates of auditions: March 27 – April 2, 2023

Competitive auditions in all categories and sections will be held in TWO ROUNDS:

 

I ROUND (qualifying) is held in the School which the contestant is affiliated. The participant performs the planned program and can be admitted to the IInd round of the festival-competition "PROLISOK"-2023 after the corresponding conclusion of the professional commission of the School. Dates: 10/03/2023 – 15/03/2023. Every school submits to the Organizing Committee a certificate with the results for the competitor about the participation in the Ist round.

 

II ROUND (festival) will be among the contestants who have passed successfully the Ist round and received the relevant confirmation from the School. The auditions of the IInd round will take place at the Faculty of Arts named after Anatolii Avdiievskyi / Ukrainian State University named by Mykhailo Dragomanov. Dates: March 27, 2023 – April 2, 2023. Audition will be available by online videos within digital platform YOUTUBE.

ARRANGEMENTS: The Competition auditions will be held in Kyiv, March 27 – April 2, 2023. The performing will be listening by the Jury of the Competition. All decisions of the Jury not subject to revision. The Jury of the Competition will select the winners in each of section-groups. The Diplomas are available. Gala-concert of the winners is available. The results will be published by the official web-site of the Fest Organizing Committee, Faculty of Arts named by Anatolii Avdiievskyi, Ukrainian State University named by Mykhailo Dragomanov (Kyiv / Ukraine).

REGISTRATION CONFORMATION: Deadline for Application is March 20, 2023. The competitor must 1) submit the Application to the Email of the Organizing Committee’s Office, including the photo of the competitors face; 2) send full information about the participants` musical works list; and 3) perform the musical works from the List submitted in the Application during the day and time appointed by the Organizing Committee. Competition fee payment is 20 $.

 

 • INTERNATIONAL SCIENTIFIC-PRACTICAL CONFERENCE
  "The Problems of Musical and Aesthetic Education of Youth Pupils
  in the Art Educational Institutions", April 2023 (Kyiv / Ukraine)

We invite teachers, methodologists, all of experienced practitioners on art disciplines, and novice scientists to take part in the International Scientific and Practical Conference.

Participant certificates are provided. The print version of the reports collection will be available in 2023 (The Proceedings of the Conference "The Problems of musical and aesthetic education of youth pupils in arts educational institutions"). Please, send the APPLICATION and THESIS to the Organizing Committee on E-MAIL: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 •  APPLICATION (in free form) – by March 20, 2023 – indicates topic, name and surname of the speaker, place of the work, phone, E-MAIL;
 •  THESIS for the conference proceedings - by April 2, 2023. Volume: up to 5 pages of A4.

In the subject of the letter indicate: 2023, PROLISOK, CONFERENCE.

The author undertakes to adhere to the principles of Academic Ethics and Integrity (standard requirements: scientific and methodological value, competent, prevention of plagiarism).

The standard fee for the Conference participation is 10 $.

 


OUR CONTACTS:

Faculty of arts named by Anatolii Avdiievskyi:

Pedagogy of Art and Piano Performance Department

Organizing Committee’s Office

Tel.+38 0444862050. Fax +38 0444868995.
E-MAIL: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Post-address: vul. Turgenevska 11, Kyiv, 01054, Ukraine

 
   

Artistic director: Prof Dr Olga SHCHOLOKOVA

Mob. tel. +380662907170 , Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.