СТРУКТУРА факультету 

Професійну освіту на факультеті мистецтв сьогодні здобувають близько 800 студентів стаціонару та заочної форми навчання. Підготовка випускників-фахівців забезпечується 6 кафедрами:  

На цих кафедрах працюють 90 штатних викладачів, серед яких 1 академік, 17 докторів наук, професорів, 37 кандидатів наук та доцентів, 6 Народних, 16 Заслужених артистів та діячів мистецтв України. 

 

З метою підготовки вищих науково-педагогічних кадрів при факультеті мистецтв імені Анатолія Авдєвського організовано  навчання в Аспірантурі.

 

Управління навчально-методичними, освітньо-педагогічними, виховними процесами колегіально здійснюється факультетською Вченою радою. До її складу входять представники дирекції, завідувачі кафедр, провідні викладачі факультету, художні керівники творчих колективів, представник профбюро, керівник студ.педпрактикою, наставники академ.груп, представники старостату, голова студ.ради. Вчену раду факультету очолює декан факультету, доктор педагогічних наук, професор В.І. Федоришин, секретар – к.п.н., доцент І.К. Глазунова.

 

АДМІНІСТРАЦІЯ ФАКУЛЬТЕТУ - декан

 

Декан факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського - заслужений діяч мистецтв України, доктор педагогічних наук, професор Федоришин Василь Ілліч

 

Заступник декана з навчально-методичної роботи – Завадська Тетяна Миколаївна, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України, професор кафедри фортепіанного виконавства та педагогіки мисттецтва

 

Заступник декана з організаційно-виховної, соціальної роботи – Голубицька Надія Олександрівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри хорового диригування та теорії і методики музичної освіти 

 

Аудиторний фонд факультету мистецтв

Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського має розвинену матеріально-технічну базу, що забезпечує повноцінне проведення навчального процесу, репетицій та мистецьких заходів. До складу факультету входять шість кафедр, кожна з яких має свої окремі аудиторії для навчання та роботи, що відповідає специфіці навчальних дисциплін та напрямів підготовки.

Розклад занять сформовано таким чином, щоб аудиторії були доступні протягом усього навчального дня, забезпечуючи безперервність та гнучкість освітнього процесу.

Факультет має в своєму розпорядженні:

  • 5 концертних залів для проведення виступів, залікових концертів і творчих вечорів;

  • 3 хореографічні зали, обладнані дзеркалами та спеціальним покриттям для занять танцем;

  • 3 оркестрові зали для репетицій симфонічних, народних та естрадних оркестрів;

  • 3 хорові класи, адаптовані для роботи з великими вокальними ансамблями та хорами;

  • 3 музеї, присвячені видатним діячам української музичної культури — Оксані Рудницькій, Анатолію Авдієвському та Миколі Мозговому.

Кожна кафедра має кабінет завідувача та окреме приміщення для роботи лаборантів, що сприяє ефективному адмініструванню навчального процесу. Також на факультеті функціонують студія звукозапису, світла та акторської майстерності, які є важливими просторами для практичного навчання студентів та реалізації творчих проєктів.

Співпраця факультету мистецтв та факультету спорту: міждисциплінарний розвиток

Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського та факультет спорту розпочали співпрацю задля поєднання мистецької та фізичної підготовки студентів. Спільне використання спортивного комплексу, оздоровчої бази та наукових лабораторій дозволяє впроваджувати сучасні методики тілесної свідомості, дихальних практик і психофізичної саморегуляції, важливих для музикантів.

Наукові дослідження з теорії та методики музичного мистецтва доповнюються вивченням впливу фізичної активності на музичну працездатність. Таке поєднання сприяє створенню інноваційної системи підготовки фахівців, що гармонійно розвивають як творчі, так і фізичні якості.

Факультет мистецтв розпочинає впровадження шрифту Брайля в освітній процес за зразком факультету інклюзивної освіти. Проєкт передбачає адаптацію навчальних матеріалів, маркування приміщень та розвиток доступної музично-теоретичної бази для студентів із порушеннями зору. Метою є забезпечення рівного доступу до мистецької освіти та підтримка інклюзивного навчального середовища.

Посилання на фото та відео кожного кабінету/аудиторії:
Аудиторії для загальних занять

Кафедра вокального виконавства

Кафедра інструментального виконавства та оркестрового диригування

Кафедра теорії музики та естрадного мистецтва

Кафедра фортепіанного виконавства та педагогіки мистецтва

Кафедра хореографії

Кафедра хорового диригування

Концертні зали

Оркестрові класи

Факультет мистецтв

Спортивний комплекс

Шрифт Брайля