2024 ART KLAVIER

Art-Klavier 2024 

 IX Міжнародний фортепіанний конкурс  

23-26 квітня 2024 

м.Київ, Україна 

 

До 190-річного ювілею від заснування Українського державного університету імені Михайла Драгоманова 

 

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ 
(українською та англійською) 

До участі у фортепіанному конкурсі ‘Art-Klavier 2024’ запрошуються студенти та аспіранти всіх типів закладів вищої та передвищої освіти (університетів, академій, інститутів, коледжів).

Конкурсні прослуховування за двома секціями: 

  • Секція СОЛЬНЕ ВИКОНАВСТВО 
  • Секція ФОРТЕПІАННИЙ АНСАМБЛЬ

Програма – за вільним вибором учасника, має складатися мінімум з двох творів, відмінних за жанрово-стильовими ознаками. Загальна тривалість – до 20 хвилин. Конкурсанту надається можливість за бажанням включити в програму будь-який твір композитора країни учасника, або музику українського композитора. Реєстрація заявок – до 20.04.2024 (включно).

Прослуховування з 23 по 25 квітня 2024 року в онлайн режимі. Для участі в конкурсному відборі необхідно подати заявку в Оргкомітет. Бланк заявки – у Додатку. Онлайн-заявки через Google-форми прийматимуться з 05 по 20 квітня 2024 р. на офіційній web-сторінці конкурсу Art-Klavier – https://fm.udu.edu.ua/art-klavier/ 


 Прослуховування відбудуться в режимі онлайн.

 Електронні форми для реєстрації заявок конкурсантів активні з 05 по 20 квітня 2024 року. 

 УВАГА! Прийом заявок здійснюється через Google-Форму ! 

 

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН:
Для прийому заявок конкурсантів в електронному вигляді створено Google-Форму в домені УДУ імені Михайла Драгоманова. Збір даних відбувається автоматично і передається в Оргкомітет. Ця електронна форма працює тільки з гугл-акаунтом, тому перед відкриттям форми обов'язково необхідно "ВИБРАТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС".
 

 https://forms.gle/FYL7CESH7r1oBgoM7

Що робити, якщо ця Google-форма НЕ ВІДКРИВАЄТЬСЯ, або ОБЛІКОВИЙ ЗАПИC ВІДСУТНІЙ?
У випадку, коли у користувача взагалі відсутній гугл-акаунт, або нема можливості "ВИБРАТИ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС" – рекомендуємо заповнити ЗАЯВКУ у вигляді окремого ФАЙЛА (Бланк заявки дивіться у Додатку, в Інформаційному листі) і подати документи ОСОБИСТО, або надіслати всі необхідні файли для реєстрації заявки на участь у конкурсі на електронну адресу (Email) Факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (секретаріат конкурсу).

   

 

26.IV.2024 
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 
«Модернізація наскрізної виконавської підготовки учнівської молоді в сучасній мистецькій освіті»
– у період проведення конкурсу Art-Klavier-2024. 

Деталі - на сторінці 4.

Оргкомітет: Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського УДУ імені Михайла Драгоманова (вул. Кониського Олександра 11, м.Київ, 01054, Україна). Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ - у файлі  

 

  зі змінами від 28.02.2024: 

 

  • попередній перегляд :

 

Web-сторінка ART-KLAVIER: https://fm.udu.edu.ua/art-klavier/

 

АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ:  

‘ART-KLAVIЕR 2024’.
IX INTERNATIONAL PIANO COMPETITION for the Students and Postgraduate-Students of Establishments for Music Majors and for Art Teacher Training. CONFERENCE. To the 190-th anniversary of the founding of the Mykhailo Dragomanov Ukrainian State University.