Доброго дня шановні абітурієнти!

Вас вітає Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського🎶

17.07.2024 та 24.07.2024 року відбудуться фахові випробування для вступу до Магістратури на спеціальності 024 Хореографія та 025 Музичне мистецтво.

Дату Ви обираєте самі через свій електронний кабінет на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/

❗️Формат проведення фахового іспиту: ЗМІШАНИЙ (посилання Ви отримаєте як коментар до заявки на реєстрацію у фаховому іспиті)

Відеозаписи із виконанням своєї програми, надсилають усі абітурієнти на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

У повідомленні вказуєте своє ПІБ та перелік виконуваної програми в окремому текстовому документі.

Хто буде присутнім онлайн, той підключиться за посиланням, яке надіслано Вам в особистий кабінет вступника, у відповідь на вашу заявку.
Хто бажає бути присутнім очно, той абітурієнт приходить у день свого іспиту за адресою Факультету мистецтв, вул. О.Кониського, 11.

Порядок виступів на творчому конкурсі буде оприлюднено за день до іспиту у групі Viber

Програма фахових іспитів:

Магістр_024_Хореографія_2024_рік.pdf